Všetky úžasné veci

Slovenská premiéra svetovo úspešnej hry Všetky úžasné veci v TICHO a spol. v hlavnej úlohe s Mirom Nogom.

Kup Bilety


 

Uvažovali ste niekedy nad tým, koľko je na svete úžasných vecí, pre ktoré stojí za to žiť? Pre ktoré sa oplatí to nevzdať?

MonodrámaVšetky úžasné veci v podaní skvelého Mira Nogu je pútavým rozprávaním o živote muža, ktorý vyrástol v tieni opakovaných pokusov o samovraždu svojej mamy. Hovorí nám svoj vlastný príbeh, príbeh milujúceho syna, ktorý sa rozhodol vytvoriť zoznam všetkého úžasného, čo na tomto svete je, aby svojej depresívnej mame dokázal, že každý deň môže objaviť niečo nové, pre čo stojí za to žiť. Podarí sa mu ju presvedčiť? A podarí sa mu o tom presvedčiť samého seba?

Táto dojímavá monodráma, ktorá od čias svojho vzniku vypredáva javiská po celom svete, vznikla ako spolupráca jedného z najvýznamnejších súčasných britských dramatikov Duncan Macmillana(Ľudia, miesta, veci; Pľúca)a komika Jonnyho Donahoea, pre ktorého je táto hra aj jeho osobnou výpoveďou. No nečakajte dušu drásajúcu tragédiu. Práve naopak.Všetky úžasné vecisú plné radosti, smiechu a spontánnosti. Lebo práve to sú tie úžasné veci, pre ktoré sa oplatí žiť.

 

Réžia: Robo Horňák

 

Účinkuje: Miro Noga

Z verejných zdrojov podporili:
Fond na podporu umenia

Bratislava Staré Mesto

Bratislavský samosprávny kraj

 

Miejsce Wydarzeń


TICHO a spol. Školská 14
811 07 Bratislava
Słowacja

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google