Hervorgehobene Programme


Prvý plán - Vegánska apokalypsa TICHO a spol. 27. Schon 19 19:00
Vegánska apokalypsa je autorská hra Dáši Krištofovičovej a Michala Beleja inšpirovaná protestnou hladovkou v pražskej väznici Pankrác, ktorú zahájil obvinený anarchista po tom, čo mu bola odopretá vegánska strava UPOZORNENIE: V predstavení sa používajú expresívne výrazy!
Viki Janoušková, Miloš Janoušek: Zaplavenie TICHO a spol. 29. Schon 19 19:00
Čarovný fantazijný príbeh dvoch bytostí, ktoré cestujú v čase, priestore a snažia sa nájsť odpovede, riešenia, no najmä ľudstvo. Jedinečná pôvodná inscenácia plná fantázie, humoru, no zároveň hlbokých otázok ľudského bytia a zmyslu existencie.
Jednofázové kvasenie TICHO a spol. 5. Apr 19 19:00
Sú chvíle, kedy nemáte žiadnu istotu a nikto vám neposkytne žiadne garancie. Našťastie je tu však Jednofázové kvasenie, ktoré je zárukou stability a aj v tejto neprehľadnej dobe pre vás pripravilo tradičný jarný koncert na obvyklom mieste – v divadle TICHO a spol... Tvorba skupiny je miestom, kde sa stretáva folk s rockom, džez s dychovkou, country s folklórom a vážna hudba s rapom, osvedčené hity s novými piesňami...

Unsere Programme


Tvorivý a tvoriaci tím - Ach, kde mi miesto na zemi TICHO a spol. 8. Apr 19 19:00
Multižánrová autorská komédia na úrovni o ľuďoch generácie Y v „druhom veku“. Majú nespočetné možnosti, ale nevedia si vybrať. Vyrástli v kultúre, ktorá ich presvedčila, že môžu byť čímkoľvek chcú. Vyrástli do reality, ktorá je iná.

Evanjelium podľa Kevina TICHO a spol. 10. Apr 19 19:00
Toto je príbeh z dávnych čias. Z čias mýtov a legiend, keď boli starí Bohovia malicherní a krutí a zoslali na ľudstvo osud utrpenia. Ale kdekoľvek sa zjavilo zlo, kdekoľvek trpeli nevinní, vždy tam bol Kevin… Divadelné teleso PRAKTIKÁBEL a hostia uvádzajú Evanjelium podľa Kevina.
mimoOs a Priekopník Veverička: MILLENNIAL MAGIC MIRROR (SK) TICHO a spol. 12. Apr 19 19:00
MILLENNIAL MAGIC MIRROR skúma používanie a zneužívanie nových technológií, umelej inteligencie, sociálnych sietí a ľudskosti. Existuje miesto, kde komunikujeme s ľuďmi a robotmi zároveň. V tomto virtuálnom priestore je vzťah oboch svetov prepojený. Roboti sa stále viac podobajú ľuďom, ľudia sa čoraz viac správajú ako roboti. Malo by to byť miesto pre sieťové prepájanie a hlbšiu interakciu, avšak v oceáne informácií vládne samota.


Yuri Korec & Co.: HABIBI 2196-18 (SK/AT) TICHO a spol. 14. Apr 19 19:00
Je úplne jedno, kde sa zajatec svojho strachu nachádza. Jeho cela nemá východ a jeho situácia východisko. Strachom z toho, kým sme, si svoju celu nosíme neustále so sebou a jediný svet, ktorý nám tak zostáva je svet našich predstáv o tom, aké by to bolo keby...
WORK IN PROGRESS / Praktikábel - U kata / TICHO a spol. 26. Apr 19 19:00
Ticho a spol. uvádza nový formát WORK IN PROGRESS jemná politická satira z prostredia katov

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google